اخبار و تازه ها

کلینیک تبسم، برگزیده نشست تخصصی «مدیران مؤثر در چشم انداز اقتصاد ایران» شد

16 اسفند 1394 13:15 | 0 نظر
کلینیک تبسم، برگزیده نشست تخصصی «مدیران مؤثر در چشم انداز اقتصاد ایران» شد.
در اولین همایش «یکصد مدیر برتر و ماندگار در چشم انداز اقتصاد ایران» که در تاریخ 29 بهمن 1394 برگزار گردید، کلینیک تبسم به مدیریت جناب آقای دکتر روزبه کاظمی، به عنوان برگزیده مراکز برتر درمانی غیر دولتی در سال 1394معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
ضمن تبریک به شما بیماران، همکاران و کاربران گرامی و تشکر صمیمانه بابت همکاری و حمایت همیشگی، امیدواریم خدمات کلینیک تبسم مورد رضایت شما عزیزان واقع گردد و ما نیز با تلاش مضاعف، بتوانیم امکانات و خدمات شایسته تری را بیش از پیش ارائه نماییم.
متن تقدیرنامه اهدایی به شرح زیر می باشد:
جناب آقای دکتر روزبه کاظمی
مؤسس و مدیریت مرکز تخصصی توانبخشی سکته مغزی تبسم
بی شک دستیابی به آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق بخش بزرگی از اهداف افق چشم انداز 20 ساله توسعه کشور، مرهون تلاش سرمایه های انسانی توانمند، بصیر و آگاه در عرصه های ملی و جهانی است. اکنون در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "دولت، ملت، همدلی و همزبانی" مزین است، به پاس قدردانی از فعالیت شایسته و ستودنی شما در تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز به پاس حضور شما در اولین همایش «یکصد مدیر برتر و ماندگار در چشم انداز اقتصاد ایران» که در تاریخ 29 بهمن 1394 برگزار گردید، از جنابعالی به عنوان یک مدیر مؤثر و چهره ماندگار تقدیر می شود. امید که حضرتعالی و همکاران گرامی در اعتلای نام میهن عزیزمان ایران اسلامی و توفیق خدمت در نیل به اهداف والای کشور موفق تر از گذشته باشید.

تصاویر پیوست
کلینیک تبسم، برگزیده نشست تخصصی «مدیران مؤثر در چشم انداز اقتصاد ایران» شد
کلینیک تبسم، برگزیده نشست تخصصی «مدیران مؤثر در چشم انداز اقتصاد ایران» شد
امتیاز دهید:
Article Rating | امتیاز: 5 با 1 رای

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کانال تخصصی سکته مغزی

هشدار! کلینیک تبسم (توانبخشی بیماران سکته مغزی) شعبه دیگری ندارد


توجه: هرگونه سوء استفاده از نام کلینیک تبسم (با مدیریت و درمان دکتر روزبه کاظمی از سال ۱۳۸۷) و یا آرم ثبت شده و یا اعلام نام دکتر، پروفسور و ... به عنوان عضو کلینیک تبسم در سایت و یا وبلاگ های به غیر از سایت رسمی تبسم (با آرم ثبت شده به شماره ۱۸۲۱۱۸) غیرقانونی بوده و پیگرد قضایی خواهد داشت.