پرسش ها و پاسخ ها
توجه! شما می توانید در این بخش پرسش ها و یا مشکلات خود را از طریق فرم ارسال پرسش در این صفحه با پزشکان کلینیک در میان بگذارید و پاسخ مناسب دریافت نمایید.

میزان بهبود بیمار تا چه حد خواهد بود؟

 بهبود جسمانی بیمار پس از سکته مغزی می تواند آهسته باشد ، بطور کلی پیش بینی دقیق میزان بهبود  مشکل است ولی آنچه مشخص است سرعت پیشرفت بیمار در 6 ماه ابتدای بیمار ی بیشتر است ولی امروزه بر خلاف گذشته ثابت شده که بهبود می تواند سالها پس از  بیماری نیز اتفاق بیافتد بویژه اگر بیمار درمانها و تمرینات توانبخشی را رها نکرده باشد ،به عنوان قانون کلی هر چه تمرینات درمانی بیشتر و مداوم تر صورت گیرند میزان بهبود نبز بیشتر خواهد بود.

Article Rating

مینا
# مینا
جمعه, 27 مهر,1397 12:15 ق.ظ
سلام خسته نباشید آقای دکتر مادر من الان 11 ماه سکته مغزی کرده البته همکاری نمی کنه سرویس با کمک ما میره دکتر هم گفته پایش هیچ مشکلی نداره دستش حرکت کمی داره ایا ممکن هست خوب بشه یا همین طور می مونه

پاسخ تبسم:
دوست گرامی
با بررسی بالینی دست بیمارتان پاسخ به این سوال جامعتر خواهد بود،ولی به عنوان یک قاعده کلی امکان پیشرفت در هر زمانی(به درجات مختلف) وجود دارد.
موفق باشید
دکتر روزبه کاظمی

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
جستجو در پرسش ها و پاسخ ها
پرسش و پاسخ ها

کانال تخصصی سکته مغزی

هشدار! کلینیک تبسم (توانبخشی بیماران سکته مغزی) شعبه دیگری ندارد


توجه: هرگونه سوء استفاده از نام کلینیک تبسم (با مدیریت و درمان دکتر روزبه کاظمی از سال ۱۳۸۷) و یا آرم ثبت شده و یا اعلام نام دکتر، پروفسور و ... به عنوان عضو کلینیک تبسم در سایت و یا وبلاگ های به غیر از سایت رسمی تبسم (با آرم ثبت شده به شماره ۱۸۲۱۱۸) غیرقانونی بوده و پیگرد قضایی خواهد داشت.