پرسش کاربران و پاسخ تبسم
توجه! شما می توانید در این بخش پرسش ها و یا مشکلات خود را از طریق فرم ارسال پرسش در این صفحه با پزشکان کلینیک در میان بگذارید و پاسخ مناسب دریافت نمایید.

سکته مغزی - خونریزی مغزی- کما - مشکل تکلم

❓پرسش شما:
سلام آقای دکتر من مادرم 42ساله هستندحدود 9ماه پیش دچار سکته مغزی شدید شدند فشارشان28بود و خونریزی مغزی کردند که تحت عمل جراحی قرار گرفتند و خداروشکر موفقیت آمیز بود حدود یک ماه در کما بودند و بعد از یک ماه به هوش آمد و وقتی به خانه آوردمش توسط ساکشن ریه او را تمیز میکردیم از سوند تغذیه میشدند خداروشکر هم تنفسش به حالت طبیعی برگشت هم تغذیه ش دیگر از راه دهان است اما متاسفانه قدرت تکلم ندارد گاهی کلماتی یا جملاتی میگویدکه دیگر تکرار نمیکند هر روز روزی دو بار در خانه او را ورزش های که فیزیوتراپش گفته انجام میدهیم پاش بهتر است اما وضعیت دستشان تعریفی ندارد آقای دکتر آیا امیدی به راه رفتن مادرم است؟ یا حرف زدنش،البته در این 9ماه جز یک بار که داروی تشنج مصرف نکرده بود دوبار دیگر دچار تشنج شده که خیلی کوتاه بود آیا این تشنجها خطرناک است و باید به متخصص مراجعه کنیم ممنون میشم اگر به من کمک کنید ما در شهرستان هستیم و متاسفانه قدرت آمدن به تهران را نداریم

🗯پاسخ تبسم:
دوست عزیز
به نظر میرسد هنوز میتوان به مادر عزیزتان کمک کرد،در صورتیکه در تهران هستید با مدارک پزشکی و فیلم کوتاهی از وضعیت بیمار،جهت مشاوره با پذیرش کلینیک هماهنگ کنید.
موفق باشید
دکتر روزبه کاظمی


Article Rating

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت