دکتر روزبه کاظمی

دکتر روزبه کاظمی

بیوگرافی دکتر روزبه کاظمی

موسس و مدیر کلیک تبسم - توانبخشی بیماران سکته مغزی

سکته مغزی عامل اصلی معلولیت و سومین علت مرگ و میر بزرگسالان در سراسر جهان است، با توجه به اهمیت سکته مغزی، مشکلات متعدد و جدی مبتلایان و ویژگی های پیچیده درمان این بیماری، کلینیک تبسم (بانام و علامت اختصاصی ثبت شده، مخفف: توانبخشی بیماران سکته مغزی) با مدیریت و مسئولیت درمانی دکتر روزبه کاظمی، در سال ۱۳۸۶ تاسیس و افتخار ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای و درمانی جامعی در کلیه زمینه های این بیماری را با روشهای نوین، تیمهای درمانی آموزش دیده و پر تجربه و تجهیزات درمانی به روز دنیا به طیف وسیعی از هموطنان در ساسر ایران و کشورهای مجاور را داشته است.

دکتر روزبه کاظمی با تعامل با سایر مراکز توانبخشی دنیا (بویژه در کشور آلمان) همواره سعی در بروز رسانی خدمات درمانی و گسترش آگاهی های لازم در مورد این بیماری در کشور عزیزمان داشته و در این جهت به همراه کادر درمانی متخصص و زحمتکش این کلینیک، خدمات گسترده ای را به طیف وسیعی از هموطنان مبتلا و خانواده های عزیز آنها نموده است.

کلینیک تبسم در حال حاضر هیچگونه شعبه ای نداشته و با هیچ پزشک دیگری، از زمان تاسیس، در مدیریت و درمان بیماران مراجعه کننده همکاری نداشته و ندارد.

کانال تخصصی سکته مغزی

هشدار! کلینیک تبسم (توانبخشی بیماران سکته مغزی) شعبه دیگری ندارد


توجه: هرگونه سوء استفاده از نام کلینیک تبسم (با مدیریت و درمان دکتر روزبه کاظمی از سال ۱۳۸۷) و یا آرم ثبت شده و یا اعلام نام دکتر، پروفسور و ... به عنوان عضو کلینیک تبسم در سایت و یا وبلاگ های به غیر از سایت رسمی تبسم (با آرم ثبت شده به شماره ۱۸۲۱۱۸) غیرقانونی بوده و پیگرد قضایی خواهد داشت.